Eufrat Group
Kurzy v zahraničí

Kurzy angličtiny jako rodinná dovolená s kurzy pro všechny na Maltě

Kurzy angličtiny na Maltě jako dovolená pro Vás i pro celou rodinu

Jazykové kurzy na Maltě jsou stále oblíbenější variantou kurzů anglického jazyka pro české studenty a nabídka škol na Maltě je poměrně široká. My pro Vás spolupracujeme spíše s menšími školami rodinného typu, kde se osobně známe s majiteli škol a kurzy můžeme je doporučit i na základě osobní zkušenosti

AM Language Studio

V atraktivní části Malty Sliema patří AM LS mezi stálice na trhu a zároveň mezi školy s jednou z nejkomplexnějších nabídek. Najdete zde kurzy pro dospělé obecné i obchodní angličtiny i přípravné kurzy na jazykové zkoušky. Bohatá je také nabídka ubytování od hostitelských rodin přes školní rezidenci, hotely spolupracující se školou, tak také apartmány

  • Cena: dvoutýdenních balíčků pro dospělé: od 28 000 CZK
  • KDY:  Většina kurzů pro dospělé začíná každé pondělí po celý rok.

Pro děti jsou zde pak dvě možnosti:


Děti ve věku 8-12 let se mohou na Maltu vypravit v doprovodu rodičů (můžete, ale nemusíte se účastnit kurzů pro dospělé) a budou mít svůj vlastní kurz v katolické škole Sacred Heart.
Cena: 8 000 CZK / týden kurzu
Ubytování pak pro Vás řeší škola společně v jedné z řady možností od hotelů po hostitelské rodiny.
Kurzy pro děti od 12-18 let se odehrávají přímo v AM LS a je zde několik možností. Základní je varianta, kdy děti mohou jet na Maltu samostatně a mají pak v ceně celkový balíček dvoutýdenního kurzu (je možné i déle) s dopolední výukou, odpoledním bohatým programem organizovaným týmem animátorů školy a také ubytování ve školní rezidenci či hostitelské rodině.

Cena 2 týdenního balíčku TEENAGE package: 50 000 CZK.

Kurzy pro děti probíhají hlavně v červenci a srpnu, ale je zde i možnost kurzů mimo sezónu.
A vždy je tu možnost RODINNÉ KOMBINACE- je možné libovolně kombinovat kurzy pro děti a pro Vás, je možné zařídit vše, abychom časově sladili Vaše kurzy s kurzy Vašich dětí a společné ubytování pro celou rodinu např. v hotelu či vlastním apartmá.

Gateway School of English

 Gateway School of English v St.Julian´s Bay je jednou z rodinných škol v naší nabídce zachovává vysokou kvalitu výuky s individuálním přístupem. Na letišti Vás osobně přivítá management školy a škola Vám nabízí ubytování ve své vlastní rezidenci, která je jen pár kroků od školy a budete tak mít Váš zahraniční kurz angličtiny na jednom místě s ubytováním, což je jedna z velkých výhod této školy. Ale je zde možnost i ubytování v hostitelské rodině.


Kurzy angličtiny pro studenty od 15 let (mladší účastníci pouze v doprovodu rodičů) jsou zde provozovány celoročně a vždy je možné se domluvit na té nejvhodnější kombinaci kurzů.
Cena: dvoutýdenních balíčků pro dospělé: od 28 000 CZK
KDY:  Většina kurzů pro dospělé začíná každé pondělí po celý rok.


 

Pokud Vás naše nabídka zahraničních pobytů zaujala, kontaktujte nás pro další informace, pomůžeme Vás s přihláškou i objednáním pobytu a postaráme se o realizaci Vašeho studia v zahraničí.

 


MENU