Eufrat Group
Kurzy v zahraničí

Kombinace kurzů pro Vás a Vaše děti v Anglii, Skotsku, Irsku

Našli jsme pro Vás jedinečnou možnost vyslat své dítě na kurz angličtiny na rezidenční typ kurzu a zároveň strávit kurz společně.

Moreton Hall je skvělá anglická internátní škola, kde v letních měsících umožňují nejen kurzy pro děti, ale zároveň i kurzy pro dospělé. Vaše děti tak mají svůj vlastní kurz a na kurz pro dospělé pak docházíte i Vy a společně bydlíte ve stejném pokoji ve školní rezidenci.

Tento typ kurzu je možný pro rodiče s dětmi již od 3 let věku !

Cena za týden kurzů vč. ubytování: 60 000 CZK/ rodič a dítě

Ale Vaše možnosti společného kurzu zde zdaleka nekončí.

Další možností jsou pak kurzy v rodinách učitelů, které můžete strávit společně s Vašimi dětmi – link na web.

Nebo dokážeme pro Vás připravit na míru kombinaci kurzů pro děti a dospělé včetně možnosti kombinace různých škol. Vy například poslat své děti na naše kurzy ve stylu Harry Potter  (link) a Vy ve stejné době můžete studovat na některé z našich rodinných škol na kurzech pro dospělé (link) nebo si vybrat z nabídky kurzů pro náročné klienty (link) a existují i školy, které pořádají kurzy pro děti i dospělé a je možné studovat na stejném místě.

Kalkulace: na míru v závislosti na typu škol a kurzech

Vše záleží na Vašich přáních a představách, zda si budete přát trávit čas společně nebo společně jen vycestovat do stejné země a dopřát si pobyt a kurzy odděleně.

Pokud Vás naše nabídka zahraničních pobytů zaujala, kontaktujte nás pro další informace, pomůžeme Vás s přihláškou i objednáním pobytu a postaráme se o realizaci Vašeho studia v zahraničí.

 


MENU