Eufrat Group
Kurzy v zahraničí

Kombinace kurzů pro Vás a Vaše děti v Německu

Kurzy němčiny na prvotřídní škole, kde můžete kombinovat Vaše kurzy s kurzy Vašich dětí

Pro naše klienty, kteří si přejí studovat německý jazyk, jsme vybrali služby prvotřídní vzdělávací instituce Did Deutsch-Institut, která nabízí kurzy pro všechny generace a dává Vám na výběr z několika zajímavých lokalit po celém Německu. Můžete zde tak kombinovat Vaše kurzy v jedné lokalitě s kurzy dětí ve stejné lokalitě, ale také úplně jinde a to vše v rámci jedné školy!

Did Deutsch-Institut- to je profesionalita, kvalita a široká nabídka zajímavých destinací pro dospělé i děti.

Tato škola je plně akreditovanou vzdělávací institucí a se svou čtyřicetiletou zkušeností se počítá mezi nejuznávanější školy v Německu. V posledních letech byla tato škola několikrát oceněna jako nejlepší soukromá jazyková škola v Německu.

Pro dospělé nabízíme celoroční kurzy ve čtyřech městech a třech variantách kurzu.

Berlín, Frankfurt, Mnichov, Hamburg – stačí si vybrat.

V každém z těchto měst máte na výběr mezi kurzem Standard (20 lekcí týdně), kurzem Intensive (24 lekcí týdně) a speciálním kurzem Premium (28 lekcí týdně v malé skupince). Ubytování je možné zařídit pro Vás v německých rodinách v jednolůžkových pokojích či v hotelu ve třech možných kategoriích, jak si jen budete přát.

Cena dvoutýdenního balíčku kurzu s ubytováním: od 30 000 CZK

Pro děti nabízíme možnost celoročního kurzu a také řadu možností kurzů v letních měsících

KDY: Celoroční kurzy

DID Deutsch ve své nabídce myslí i na Vaše děti nabízí celoroční kurz v Augsburgu pro děti ve věku 14-17 let. V této lokalitě tak Vaše děti mohou studovat během intenzivního kurzu s 24 lekcemi týdně, v ceně je i odpolední program aktivit a také ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí.

Cena dvoutýdenního balíčku kurzu s ubytováním: od 28 000 CZK

KDY: Kurzy pro děti v letních měsících – červen, červenec a srpen

Přes léto pak mají Vaší děti s DID Deutsch další možnosti studia jako například:

Letní škola pro děti 8-14 let v klidném městečku Höchst s ubytováním v krásné rezidenci středověkého kláštera od 35 000 CZK/ 2 týdny

Letní školy pro děti od 14 do 17 let- zde je bohatá nabídka z řady lokalit, kde pro Vás vybíráme:

Mapku možných lokalit naleznete i zde.

Letní kurzy s ubytováním v hostitelské rodině v Kolíně, Norimberku a Augsburgu

od 30 000 CZK/ 2 týdny

Letní kurz s ubytováním ve školní rezidenci přímo v centru Berlína či také ve Vídni

od 40 000 CZK/ 2 týdny

Jak to probíhá: ve všech variantách je v ceně komplexní balíček kurzu v dopoledních hodinách, odpoledních aktivit pořádaných zástupci školy a ubytování. Pokud je ubytování v rodině, tak se rodina stará i o stravování dětí mimo školu a na začátku kurzu děti doprovází do školy. Pokud je ubytování v rezidenci, je většinou výuka a ubytování na jednom místě a děti v rezidenci mají také stravování formou plné penze. Děti jsou tak pod dohledem takřka neustále.

 

Pokud Vás naše nabídka zahraničních pobytů zaujala, kontaktujte nás pro další informace, pomůžeme Vás s přihláškou i objednáním pobytu a postaráme se o realizaci Vašeho studia v zahraničí.

 


MENU