Eufrat Group
Kurzy v zahraničí

Kurzy francouzštiny na Azurovém pobřeží a v malebném Alicante

Letní kurzy pro celou rodinu v jižní Francii

Prosluněná jižní Francie nemusí být v létě lákadlem jen pro turisty, ale také pro naše klienty, kteří chtějí spojit příjemný pobyt s užitečným studiem francouzského jazyka v krásném prostředí budovy katolické školy z počátku 20. století přímo v centru proslulého přímořského letoviska Cannes.

KDE: French Summer Classes v Cannes nabízí letní kurzy pro jednotlivce pro všechny úrovně, 10, 20 nebo 30 lekcí týdně, s ubytováním v hostitelské rodině a s příjemným maximem 8 studentů ve třídě a možností zařídit i individuální lekce

Zároveň je zde možnost kurzů celé rodiny a to s dětmi od šesti let věku ve svém letním programu pro děti i dospělé. Jejich program je koncipován tak, abyste Vy či Vaše děti strávili dopoledne výukou pod vedením kvalifikovaných lektorů a odpoledne měli možnost svého vlastního programu či možnost využít bohatého programu aktivit a výletů.

KDY: od poloviny června do začátku srpna

Cena dvoutýdenního balíčku s ubytováním: od 28 000 CZK

Pro naše klienty, které láká studium španělštiny v příjemném prostředí rodinných škol, máme v nabídce ideální školu s vynikajícím přístupem a velice přátelskou atmosférou k Vašemu studiu, která má ve své nabídce také letní kurzy pro děti či pro rodiče s dětmi.

Ya Hablas

Ya Hablas je moderní rodinná škola našich spolupracovnic v krásném prostředí městečka Alicante na pobřeží Středozemního moře a díky své kvalitě, lokalitě a skvělému přístupu je naší prvotní volbou pro studium ve Španělsku. Ya Hablas nabízí kurzy pro všechny generace za velice příznivé ceny a díky svému individuálnímu přístupu dokáže připravit kurzy nejen pro jednotlivce tak i pro celé rodiny včetně rodin s malými dětmi.

Prostředí školy je velice příjemné přímo v centru Alicante a výuka je vedena týmem nadšených lektorů a lektorek, kteří při své výuce dávají důraz na použití cizího jazyka v praxi a jeho upevňování v rámci bohatého programu aktivit a výletů pro účastníky kurzů, jehož zajímavým zpestřením je i odpolední posezení u kávy s Vašimi lektory a lektorkami.

Náš tip: na požádání Vám připravíme kalkulaci kurzů s libovolným počtem hodin i to nejen kurzů španělštiny ale i řady jiných jazyků (angličtina, němčina, francouzština, italština, japonština, arabština atd.)

Velkým lákadlem je zde i možnost ubytování v rodině profesorů španělštiny.

Cena dvoutýdenního balíčku s ubytováním: od 28 000 CZK

Pokud Vás naše nabídka zahraničních pobytů zaujala, kontaktujte nás pro další informace, pomůžeme Vás s přihláškou i objednáním pobytu a postaráme se o realizaci Vašeho studia v zahraničí.

 


MENU