Eufrat Group
Kurzy v zahraničí

Harry Potter kurzy v anglických rezidencích

 

Kurzy angličtiny pro děti ve stylu Harry Potter

Skvělá a populární příležitost pro děti zažít si prázdniny na jazykovém kurzu v Anglii, zážitek i cesta k větší samostatnosti.

Pro koho: pro Vaše děti ve věku od 9 do 16 let. Každé centrum má děti rozdělené na mladší a starší děti, takže jakýkoliv věk vyberete v daném rozmezí, Vaše děti budou obklopeny svými vrstevníky.

Kde: Jazykové školy nabízejí tyto rezidence po celé Anglii a Skotsku a je tak z čeho vybírat. My s ohledem na lepší dostupnost preferujeme rezidence blíže Londýnu, ale je samozřejmě možné vybrat destinaci dle Vašich preferencí.

Jak vše probíhá: Jedná se all inclusive rezidenční kurzy tedy něco jako jazykový tábor. Tyto rezidence přes školní rok fungují jako střední školy pro děti z Anglie (a někdy i z celého světa-prolink na střední školy) a přes léto ožívají jako centra jazykových škol na prázdninové jazykové kurzy.

Každá z rezidencí je plně vybaveným komplexem učeben, hřišť i sportovišť a každé z dětí si tak i během jazykového kurzu v zahraničí najde to své. O Vaše děti je postaráno 24 hodin denně a tento atraktivní balíček služeb má v sobě výuku angličtiny zábavnou konverzační formou, odpolední program různých aktivit od kulturně kreativních až po sportovní vyžití a také výlety na zajímavá místa v Anglii.

Vaše děti budou bydlet ve školní rezidenci ve stejném areálu jako je jazyková výuka a dopřejí si i all inclusive stravování. Minimum českých studentů a nutnost mluvit v zahraničí anglicky celou dobu kurzu je zde samozřejmostí, stejně jako nepřetržitá péče o Vaše děti již od odbavení na letišti, kdy zařídíme asistenci letušky a také dopravu dětí se zástupci anglické školy z letiště do místa kurzu v Anglii.

Můžete se nechat inspirovat i programem školy, který naleznete zde.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kdy: v drtivé většině případů jsou tyto kurzy k dispozici od konce června do zhruba poloviny srpna

Cena: Nejběžnější je dvoutýdenní kurz, kde se pohybujeme na ceně od 55 000 Kč za dva týdny kurzu, ubytování a aktivit

 

 

Pokud Vás naše nabídka zahraničních pobytů zaujala, kontaktujte nás pro další informace, pomůžeme Vás s přihláškou i objednáním pobytu a postaráme se o realizaci Vašeho studia v zahraničí.

 


MENU