Eufrat Group
Kurzy v zahraničí

Kurzy angličtiny v irských rodinných školách

Kurzy angličtiny pro děti v krásném prostředí Irska

Láká-li Vás magický zelený ostrov se svou neopakovatelnou atmosférou, pak jste tu správně, protože pro Vás máme dvě opravdové lahůdky studia v Irsku.

Pro koho: Naše školy nabízejí kurzy pro děti již od 11 let

Kde: na dvou skvělých školách v Irsku, jedna ve městě a druhá na venkově

Emerald Culture Institute

https://www.eci.ie/

Emerald je jedna z nejdéle působících škol v Irsku a je zde jednoznačným synonymem kvality v zahraniční výuce jazyků.

Pro koho: Pro děti od 9 do 17 let je zde v nabídce kurz Multi Activity Programme, který je krásnou kombinací kurzů s bohatým odpoledním programem a ubytováním v místní rezidenci (na univerzitách  v Dublinu) nebo v hostitelských rodinách.

 

Nebo je zde i možnost zařídit kombinované zážitkové kurzy jako angličtina s golfem, rugby, jízdou na koni nebo i legendární English plus Football programme s trenéry některého z prestižních fotbalových klubů.

KDY:  Některé z těchto kurzů běží i o Velikonocích, většina pak od poloviny června do konce srpna

CENA: 2 týdenní balíček kurzu s ubytováním a programem: od 45 000 CZK

Donegal Language School

Naše srdcová záležitost. Škola, kterou si zamilujete, pokud milujete přírodu, divokost Atlantického oceánu a kurzy na venkově daleko od ruchu měst.

V nádherné budově na útesu nad Atlantikem stojí rodinná škola DLS, na kraji rybářské vesnice Bundoran, která je zároveň utajeným surfařským rájem. Pro děti od 9 do 16 let zde nabízí zajímavý program English plus Activity s bohatou odpolední náplní a ubytováním v hostitelských rodinách či malé studentské vesničce hned vedle školy a také jsou zde lákavé kombinace angličtiny se sufováním, jízdou na koni či golfem.  A to vše v prostředí irského venkova, daleko od civilizace, na severozápadě ostrova.

KDY:  Některé z těchto kurzů běží i o Velikonocích, většina pak od poloviny června do konce srpna

CENA: 2 týdenní balíček kurzu s ubytováním a programem: od 45 000 CZK

 

Pokud Vás naše nabídka zahraničních pobytů zaujala, kontaktujte nás pro další informace, pomůžeme Vás s přihláškou i objednáním pobytu a postaráme se o realizaci Vašeho studia v zahraničí.

 


MENU