Eufrat Group
Kurzy v zahraničí

Kurzy angličtiny na Maltě

Kurzy angličtiny na Maltě pro děti

Jazykové kurzy na Maltě jsou stále oblíbenější variantou kurzů anglického jazyka pro české studenty a nabídka škol na Maltě je poměrně široká. My pro Vás spolupracujeme spíše s menšími školami rodinného typu, kde se osobně známe s majiteli škol a kurzy můžeme je doporučit i na základě osobní zkušenosti. Doporučujeme podívat se i na naši nabídku kurzů pro celou rodinu na Maltě, protože Malta je oblíbenou destinací i pro kombinaci kurzů pro děti a dospělé jako možnost celorodinné dovolené.

AM Language Studio

V atraktivní části Malty Sliema patří AM LS mezi stálice na trhu a zároveň mezi školy s jednou z nejkomplexnějších nabídek a zároveň bohatou tradicí kurzů pro děti.

Určitě si můžete prohlédnout galerii fotografií, kterou naleznete zde.

Pro děti jsou zde dvě možnosti:

Děti ve věku 8-12 let se mohou na Maltu vypravit v doprovodu rodičů (můžete, ale nemusíte se účastnit kurzů pro dospělé- naši nabídku na ně najdete v sekci kurzy pro dospělé) a budou mít svůj vlastní kurz v katolické škole Sacred Heart.

Cena: 8 000 CZK / týden kurzu

Ubytování pak pro Vás řeší škola společně v jedné z řady možností od hotelů po hostitelské rodiny.

Kurzy pro děti od 12-18 let se odehrávají přímo v AM LS a je zde několik možností. Základní je varianta, kdy děti mohou jet na Maltu samostatně a mají pak v ceně celkový balíček dvoutýdenního kurzu (je možné i déle) s dopolední výukou, odpoledním bohatým programem organizovaným týmem animátorů školy a také ubytování ve školní rezidenci či hostitelské rodině.

Cena 2 týdenního balíčku TEENAGE package vč. ubytování: 50 000 CZK

Cena 2 týdenního balíčku TEENAGE package bez ubytování: 20 000 CZK

Kurzy pro děti probíhají hlavně v červenci a srpnu, ale je zde i možnost kurzů mimo sezónu.

A vždy je tu možnost RODINNÉ KOMBINACE- je možné libovolně kombinovat kurzy pro děti a pro Vás, je možné zařídit vše, abychom časově sladili Vaše kurzy s kurzy Vašich dětí a společné ubytování pro celou rodinu např. v hotelu či ve vlastním apartmá.

Pokud Vás naše nabídka zahraničních pobytů zaujala, kontaktujte nás pro další informace, pomůžeme Vás s přihláškou i objednáním pobytu a postaráme se o realizaci Vašeho studia v zahraničí.

 


MENU