Eufrat Group
Kurzy v zahraničí

Kurzy němčiny na škole s centry po celém Německu

Kurzy němčiny na prvotřídní škole v řadě atraktivních lokalit pro Vaše děti

Pro naše klienty, kteří si přejí studovat německý jazyk, jsme vybrali služby prvotřídní vzdělávací instituce Did Deutsch-Institut, která nabízí kurzy pro všechny generace a dává Vám na výběr z několika zajímavých lokalit po celém Německu.

Did Deutsch-Institut- to je profesionalita, kvalita a široká nabídka zajímavých destinací pro dospělé i děti.

Tato škola je plně akreditovanou vzdělávací institucí a se svou čtyřicetiletou zkušeností se počítá mezi nejuznávanější školy v Německu. V posledních letech byla tato škola několikrát oceněna jako nejlepší soukromá jazyková škola v Německu.

KDY: Celoroční kurzy

DID Deutsch ve své nabídce myslí i na Vaše děti nabízí celoroční kurz v Augsburgu pro děti ve věku 14-17 let. V této lokalitě tak Vaše děti mohou studovat během intenzivního kurzu s 24 lekcemi týdně, v ceně je i odpolední program aktivit a také ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí.

Cena dvoutýdenního balíčku kurzu s ubytováním: od 28 000 CZK

KDY: Kurzy pro děti v letních měsících – červen, červenec a srpen

Přes léto pak mají Vaší děti s DID Deutsch další možnosti studia jako například:

Letní škola pro děti 8-14 let v klidném městečku Höchst s ubytováním v krásné rezidenci středověkého kláštera od 35 000 CZK/ 2 týdny

Letní školy pro děti od 14 do 17 let- zde je bohatá nabídka z řady lokalit, kde pro Vás vybíráme:

Mapku s přehledem lokalit naleznete i zde

Letní kurzy s ubytováním v hostitelské rodině v Kolíně, Norimberku a Augsburgu

od 30 000 CZK/ 2 týdny

Letní kurz s ubytováním ve školní rezidenci přímo v centru Berlína či také ve Vídni

od 40 000 CZK/ 2 týdny

Jak to probíhá: ve všech variantách je v ceně komplexní balíček kurzu v dopoledních hodinách, odpoledních aktivit pořádaných zástupci školy a ubytování. Pokud je ubytování v rodině, tak se rodina stará i o stravování dětí mimo školu a na začátku kurzu děti doprovází do školy. Pokud je ubytování v rezidenci, je většinou výuka a ubytování na jednom místě a děti v rezidenci mají také stravování formou plné penze. Děti jsou tak pod dohledem takřka neustále.

 

Pokud Vás naše nabídka zahraničních pobytů zaujala, kontaktujte nás pro další informace, pomůžeme Vás s přihláškou i objednáním pobytu a postaráme se o realizaci Vašeho studia v zahraničí.

 


MENU