Eufrat Group
Kurzy v zahraničí

Kurzy španělštiny v Alicante

Kurzy pro děti

Pro naše klienty, které láká studium španělštiny v příjemném prostředí rodinných škol, máme v nabídce ideální školu s vynikajícím přístupem a velice přátelskou atmosférou k Vašemu studiu, která má ve své nabídce také letní kurzy pro děti či pro rodiče s dětmi.

Ya Hablas

Ya Hablas je moderní rodinná škola našich spolupracovnic v krásném prostředí městečka Alicante na pobřeží Středozemního moře a díky své kvalitě, lokalitě a skvělému přístupu je naší prvotní volbou pro studium ve Španělsku. Ya Hablas nabízí kurzy pro všechny generace za velice příznivé ceny a díky svému individuálnímu přístupu dokáže připravit kurzy nejen pro jednotlivce tak i pro celé rodiny včetně rodin s malými dětmi.

Prostředí školy je velice příjemné přímo v centru Alicante a výuka je vedena týmem nadšených lektorů a lektorek, kteří při své výuce dávají důraz na použití cizího jazyka v praxi a jeho upevňování v rámci bohatého programu aktivit a výletů pro účastníky kurzů, jehož zajímavým zpestřením je i odpolední posezení u kávy s Vašimi lektory a lektorkami.

Náš tip: na požádání Vám připravíme kalkulaci kurzů s libovolným počtem hodin i to nejen kurzů španělštiny ale i řady jiných jazyků (angličtina, němčina, francouzština, italština, japonština, arabština atd.)

Velkým lákadlem je zde i možnost ubytování v rodině profesorů španělštiny.

Cena dvoutýdenního balíčku s ubytováním: od 28 000 CZK


 

Pokud Vás naše nabídka zahraničních pobytů zaujala, kontaktujte nás pro další informace, pomůžeme Vás s přihláškou i objednáním pobytu a postaráme se o realizaci Vašeho studia v zahraničí.

 


MENU