Eufrat Group
Kurzy v zahraničí

Kurzy francouzštiny na Azurovém pobřeží

Letní kurzy pro celou rodinu v jižní Francii

Prosluněná jižní Francie nemusí být v létě lákadlem jen pro turisty, ale také pro naše klienty, kteří chtějí spojit příjemný pobyt s užitečným studiem francouzského jazyka v krásném prostředí budovy katolické školy z počátku 20. století přímo v centru proslulého přímořského letoviska Cannes.

KDE: French Summer Classes v Cannes nabízí letní kurzy pro jednotlivce pro všechny úrovně, 10, 20 nebo 30 lekcí týdně, s ubytováním v hostitelské rodině a s příjemným maximem 8 studentů ve třídě a možností zařídit i individuální lekce

Zároveň je zde možnost kurzů celé rodiny a to s dětmi od šesti let věku ve svém letním programu pro děti i dospělé. Jejich program je koncipován tak, abyste Vy či Vaše děti strávili dopoledne výukou pod vedením kvalifikovaných lektorů a odpoledne měli možnost svého vlastního programu či možnost využít bohatého programu aktivit a výletů.

KDY: od poloviny června do začátku srpna

Cena dvoutýdenního balíčku s ubytováním: od 28 000 CZK

Pokud Vás naše nabídka zahraničních pobytů zaujala, kontaktujte nás pro další informace, pomůžeme Vás s přihláškou i objednáním pobytu a postaráme se o realizaci Vašeho studia v zahraničí.

 


MENU