Eufrat Group
Kurzy v zahraničí

Kurzy obchodní angličtiny pro náročné klienty

Komfort a kvalita, kterou při výuce angličtiny očekáváte

Firemní klientela a především manažeři mají jiná očekávání od jazykových kurzů, a proto v naší nabídce na základě osobní zkušenosti najdete dvě školy, které se zaměřují právě na tuto klientelu.

London School of English

Prvotřídní jazykové kurzy v Londýně

London School of English je špičková jazyková škola v klidné části ale přitom v samém srdci Londýna specializuje na kurzy angličtiny pro profesionály předních evropských firem a připraví pro Vás kurz přímo odpovídající Vašemu profesnímu zaměření vedený týmem špičkových lektorů. Oceníte individuální přístup i malé skupinky (max 4 studenti), věkový průměr studentů této školy je 41 let. A historie této školy sahá až do roku 1912.

Vysoký standard Vám poskytne i ubytování v hostitelských rodinách či 4 hvězdičkové rezidenci.

Můžete si vybrat z kurzu v malé skupince či individuální výuku angličtiny o libovolném rozsahu (10, 20 či 30 hodin výuky týdně), ale také kombinovat Váš kurz ve skupince s individuálním kurzem.

Jazykové kurzy angličtiny v zahraničí se plně orientují na Vaše profesní zázemí.

  • Cena: Týdenní cena manažerského kurzu angličtiny s ubytováním a odpoledním programem: od 60 000 CZK

Regent

Kurzy pro manažery na jedné z nejkvalitnějších škol v Anglii

Regent  je jedna z nejkvalitnějších škol v Anglii s více než 50tiletou zkušeností ve výuce angličtiny a kurzy zaměřenými na výuku dospělých studentů často s obchodním zaměřením. Naši studenti si cení především profesionální přístup managementu této školy a vynikající kvalitu výuky.

Regent nabízí několik typů kurzů, kdy nejoblíbenějším kurzem je English World 33 (intenzivní kurz angličtiny, který je možný kombinovat i s individuálním kurzem). Vybrat si můžete z těchto lokalit: Londýn, Cambridge, Oxford, Edinburgh, Brighton.

Oficiální web partnera: www.regent.org.uk

  • Cena: Týdenní cena jazykového kurzu angličtiny pro manažery i s ubytováním: od 25 000 CZK
  • Kdy:  Většina kurzů pro dospělé začíná každé pondělí po celý rok.

 

Pokud Vás naše nabídka zahraničních pobytů zaujala, kontaktujte nás pro další informace, pomůžeme Vás s přihláškou i objednáním pobytu a postaráme se o realizaci Vašeho studia v zahraničí.

 


MENU