Eufrat Group
Kurzy v zahraničí

Kurzy na nejlepší kanadské škole ve Vancouveru a Torontu

Láká-li Vás studium za velkou louží, pak máme pro Vás jednu úžasnou zemi- zemi s jedinečnými přírodními scenériemi, zemi s lákavou nabídkou aktivit během Vašeho pobytu, zemi mnoha možností- KANADU.

KDE: My zde spolupracujeme s ILAC, která je jednoznačně hodnocena jako nejlepší jazyková škola v Kanadě již několik let po sobě.

Tato škola má téměř dvacetiletou zkušenost ve výuce angličtiny a dvě pobočky ve dvou různých kanadských městech. Každé z nich je jiné a Kanaďané se často přou o to, které z nich je lepší. Můžete posoudit sami - Vancouver nebo Toronto.

Dvě zajímavá města a neskutečně pestrá nabídka kurzů - pro dospělé kurzy obecné angličtiny, jazykové kurzy profesně zaměřené, přípravné kurzy angličtiny na jazykové zkoušky, přípravné kurzy na studium na partnerských univerzitách v Kanadě i zahraniční kurzy pro děti (léto i zima) ve věku od 15 let.

Cena dvoutýdenního jazykového kurzu s ubytováním: od 30 000 CZK a je na Vás, jak si svou kanadskou zkušenost užijete

Víte, že ve Vancouveru se můžete dopoledne vykoupat v moři a odpoledne vyrazit na lyže?

KDY: Kurzy pro dospělé od 16 let začínají téměř každé pondělí a ubytování je možné ve školních rezidencích i v hostitelských rodinách.

Pro děti, tedy spíše mladé dospělé je zde možnost si užít letní a zimní kurzy pro věk 15-18 let, které v sobě kombinují studium angličtiny s ubytováním v hostitelské rodině s bohatým programem odpoledních aktivit- lyžování, kajaky, prohlídky měst atd. atd.

Oficiální web partnera: www.ilac.com

 
 

 

Pokud Vás naše nabídka zahraničních pobytů zaujala, kontaktujte nás pro další informace, pomůžeme Vás s přihláškou i objednáním pobytu a postaráme se o realizaci Vašeho studia v zahraničí.

 


MENU