Eufrat Group
Kurzy v zahraničí

Kurzy v rodinách Vašich učitelů

Dopřejte si svůj vlastní kurz a sestavte si ho podle sebe!

Home Tuition je jedinečnou moderní službou ideální pro ty, kteří chtějí skutečně intenzivní kurz ať již pro sebe tak pro své děti či celou rodinu bez vysedávání ve školních lavicích a se skvělou možností být součástí života hostitelské rodiny v zahraničí.

Vaši učitelé tak budou Vašimi hostiteli a Vy jejich hostem, Vy sami si určíte, kolik hodin denně si přejete studovat a na co se chcete zaměřit. Vaši hostitelé Vám kromě ubytování poskytnou stravování formou plné penze a také se postarají o Váš program ve volném čase.

Budete tak nuceni komunikovat v cizím jazyce celou dobu v přirozeném prostředí skutečného života v cizí zemi.

Kurzy Vám sestavíme na míru pro Vás, Vaši rodinu, Vaše děti i přátele.

  • Kde: Spolupracujeme s několika školami ve Velké Británii, které tuto službu nabízejí po celém ostrově a dokážeme pro Vás tuto službu zařídit i na Maltě.
  • Kdy: Jedná se o nabídku na míru, takže i termín je plně ve Vaší režii.

Je možné zde zařídit individuální kurz pro Vás či například kurz pro rodiče s dítětem, kdy rodič může mít svůj kurz nebo jen sdílet ubytování s dítětem stejně tak je možné jet s celou rodinou a mít libovolný počet kurzů. Kurzy pro děti jsou možné již od 4 let věku.

Orientační cena pobytu s plnou penzí, individuálním kurzem, programem zařízeným Vašimi hostiteli i vyzvednutím na letišti je od 25 000 CZK/týden.

Orientační cena pobytu pro rodiče doprovázejícího dítě na kurz s ubytováním, stravováním, programem a vyzvednutím na letišti je 30 000 CZK/týden/rodič+dítě s kurzem

Kalkulaci Vám rádi připravíme na přání.

Web jednoho z našich partnerů naleznete zde

 

Pokud Vás naše nabídka zahraničních pobytů zaujala, kontaktujte nás pro další informace, pomůžeme Vás s přihláškou i objednáním pobytu a postaráme se o realizaci Vašeho studia v zahraničí.

 


MENU