o nás nabídka kurzů reference FAQ poptávka

Kurzy v Anglii pro děti ve stylu Harry Potter

Pro děti od 9 do 16 let máme exkluzivní nabídku jazykových kurzů angličtiny v krásném prostředí anglických internátních rezidencí, kde zažijí tu pravou atmosféru skutečné Anglie a prázdnin ve stylu Harry Pottera.

Každá z rezidencí je plně vybaveným komplexem učeben, hřišť i sportovišť a každé z dětí si tak i během jazykového kurzu v zahraničí najde to své.

O Vaše děti je postaráno 24 hodin denně a tento atraktivní balíček služeb má v sobě výuku angličtiny zábavnou konverzační formou, odpolední program různých aktivit od kulturně kreativních až po sportovní vyžití a také výlety na zajímavá místa v Anglii. Ubytovány budou Vaše děti ve školní rezidenci ve stejném areálu jako je jazyková výuka a dopřejí si i all inclusive stravování.

Minimum českých studentů a nutnost mluvit v zahraničí anglicky celou dobu kurzu je zde samozřejmostí, stejně jako nepřetržitá péče o Vaše děti již od odbavení na letišti, kdy zařídíme asistenci letušky a také dopravu dětí se zástupci anglické školy z letiště do místa kurzu v Anglii.

Cena za 2 týdenní balíček jazykového kurzu s ubytováním a programem aktivit a výletů: od 55 000 CZK

Je také možné tyto kurzy spojit se sportovním zaměřením např. English + Golf, English + Football, English + Tennis či English + Horse Riding

Kurzy v Anglii pro děti ve stylu Harry PotterKurzy v Anglii pro děti ve stylu Harry PotterKurzy v Anglii pro děti ve stylu Harry PotterKurzy v Anglii pro děti ve stylu Harry PotterKurzy v Anglii pro děti ve stylu Harry PotterKurzy v Anglii pro děti ve stylu Harry PotterKurzy v Anglii pro děti ve stylu Harry PotterKurzy v Anglii pro děti ve stylu Harry PotterKurzy v Anglii pro děti ve stylu Harry PotterKurzy v Anglii pro děti ve stylu Harry PotterKurzy v Anglii pro děti ve stylu Harry PotterKurzy v Anglii pro děti ve stylu Harry PotterKurzy v Anglii pro děti ve stylu Harry PotterKurzy v Anglii pro děti ve stylu Harry PotterKurzy v Anglii pro děti ve stylu Harry Potter