o nás nabídka kurzů reference FAQ poptávka

Kurzy angličtiny pro dospělé v rodinných školách

Naše osobní zkušenost nám dovoluje pro Váš jazykový kurz v zahraničí vybrat dvě výborné rodinné jazykové školy v Anglii s dlouholetou tradicí a péčí přímo majitelů škol.

Churchill House

Tato škola je v Anglii pojmem a synonymem kvality, kterou potvrzují i naši klienti. Plně akreditovaná British Council a jeden ze členů asociace Quality English, to je Churchill House s tradicí již od roku 1971.

Ačkoliv je tato anglická škola proslulá zejména svými letními rezidencemi, pro dospělé i mladé dospělé nabízí své centrum v malebném přímořském městečku Ramsgate, které je ideální kombinací klidu pro studium angličtiny v příjemném podnebí a možnosti podívat se po okolí. Stejně tak Vám může nabídnout bezkonkurenční ceny za ubytování během Vašeho kurzu.

Náš tip: Z Ramsgate se za pouhých 90 minut dostanete rychlovlakem přímo do Londýna.

Centre of English Studies

Rodinná škola Rosemary Quinn s více než třicetiletou zkušeností se rozrostla z původní školy v Irsku o zajímavé lokality v Anglii, které nyní mají na starosti její synové. Na výběr tak máte hned z několika lokalit Londýn-Wimbledon, Oxford, Leeds, Worthing a Harrogate a případně i irský Dublin a můžete se tak rozhodnout, zda Vás spíše láká metropole, univerzitní město, střední Anglie či města na pobřeží. Lokality při delším jazykovém kurzu navíc můžete kombinovat.

2 týdenní kurz anličtiny na rodinných školách včetně ubytování v hostitelské rodině: od 28 000 CZK

 

Kurzy angličtiny pro dospělé v rodinných školáchKurzy angličtiny pro dospělé v rodinných školáchKurzy angličtiny pro dospělé v rodinných školáchKurzy angličtiny pro dospělé v rodinných školáchKurzy angličtiny pro dospělé v rodinných školáchKurzy angličtiny pro dospělé v rodinných školáchKurzy angličtiny pro dospělé v rodinných školáchKurzy angličtiny pro dospělé v rodinných školáchKurzy angličtiny pro dospělé v rodinných školáchKurzy angličtiny pro dospělé v rodinných školáchKurzy angličtiny pro dospělé v rodinných školáchKurzy angličtiny pro dospělé v rodinných školách