o nás nabídka kurzů reference FAQ poptávka

Kurzy obchodní angličtiny pro náročné klienty

Komfort a kvalita, kterou při výuce angličtiny očekáváte

Prvotřídní jazykové kurzy v Canterbury

 

Canterbury Language Training je špičková jazyková škola v krásném prostředí té pravé Anglie v Canterbury. CLT se specializuje na kurzy angličtiny pro profesionály předních evropských firem a připraví pro Vás kurz přímo odpovídající Vašemu profesnímu zaměření vedený týmem špičkových lektorů. Oceníte individuální přístup i malé skupinky (max 4 studenti), věkový průměr studentů této školy je 41 let.

Vysoký standard Vám poskytne i ubytování v hostitelských rodinách či 4 hvězdičkovém hotelu. K dispozici je Vám během Vašeho zahraničního kurzu i osobní řidič dopravující Vás do školy a také odpolední program vhodný pro manažery zařízený školou, včetně možnosti zahrát si golf s ředitelem školy.

Můžete si vybrat z kurzu v malé skupince či individuální výuku anličtiny o libovolném rozsahu (10, 20 či 30 hodin výuky týdně), ale také kombinovat Váš kurz ve skupince s individuálním kurzem.

Jazykové kurzy angličtiny v zahraničí se plně orientují na Vaše profesní zázemí.

Týdenní cena manažerského kurzu angličtiny s ubytováním a odpoledním programem: od 60 000 CZK

Kurzy pro manažery na jedné z nejkvalitnějších škol v Anglii

Regent  je jedna z nejkvalitnějších škol v Anglii s více než 50tiletou zkušeností ve výuce angličtiny a kurzy zaměřenými na výuku dospělých studentů často s obchodním zaměřením. Naši studenti si cení především profesionální přístup managementu této školy a vynikající kvalitu výuky.

Regent nabízí několik typů kurzů, kdy nejoblíbenějším kurzem je English World 33 (intenzivní kurz angličtiny, který je možný kombinovat i s individuálním kurzem) či ClasSix (kurz angličtiny pro manažery v malé skupince do 6 studentů).

Vybrat si můžete z těchto lokalit: Londýn, Cambridge, Oxford, Edinburgh, Brighton.

Týdenní cena jazykového kurzu angličtiny pro manažery i s ubytováním: od 25 000 CZK


 

Kurzy obchodní angličtiny pro náročné klientyKurzy obchodní angličtiny pro náročné klientyKurzy obchodní angličtiny pro náročné klientyKurzy obchodní angličtiny pro náročné klientyKurzy obchodní angličtiny pro náročné klientyKurzy obchodní angličtiny pro náročné klientyKurzy obchodní angličtiny pro náročné klientyKurzy obchodní angličtiny pro náročné klientyKurzy obchodní angličtiny pro náročné klientyKurzy obchodní angličtiny pro náročné klientyKurzy obchodní angličtiny pro náročné klientyKurzy obchodní angličtiny pro náročné klientyKurzy obchodní angličtiny pro náročné klientyKurzy obchodní angličtiny pro náročné klientyKurzy obchodní angličtiny pro náročné klientyKurzy obchodní angličtiny pro náročné klientyKurzy obchodní angličtiny pro náročné klientyKurzy obchodní angličtiny pro náročné klienty