o nás nabídka kurzů reference FAQ poptávka

Kurzy němčiny na prvotřídní škole pro dospělé i děti

Pro naše klienty, kteří si přejí studovat německý jazyk, jsme vybrali služby prvotřídní vzdělávací instituce Did Deutsch-Institut, která nabízí kurzy pro všechny generace a dává Vám na výběr z několika zajímavých lokalit po celém Německu.

Did Deutsch-Institut- to je profesionalita, kvalita a široká nabídka zajímavých destinací pro děti i dospělé.

Did Deutsch-Institut

Tato škola je plně akreditovanou vzdělávací institucí a se svou čtyřicetiletou zkušeností se počítá mezi nejuznávanější školy v Německu. V posledních letech byla tato škola třikrát oceněna jako nejlepší soukromá jazyková škola v Německu.

Kurzy pro dospělé

Pro dospělé nabízíme celoroční kurzy ve čtyřech městech a třech variantách kurzu.

Berlín, Frankfurt, Mnichov, Hamburg.

V každém z těchto měst máte na výběr mezi kurzem Standard (20 lekcí týdně), kurzem Intensive (24 lekcí týdně) a speciálním kurzem Premium (28 lekcí týdně v malé skupince). Ubytování je možné zařídit pro Vás v německých rodinách v jednolůžkových pokojích či v hotelu ve třech možných kategoriích, jak si jen budete přát.

Cena dvoutýdenního balíčku kurzu s ubytováním: od 28 000 CZK

 

Kurzy pro děti

DID Deutsch ve své nabídce myslí i na Vaše děti nabízí i celoroční kurz v Augsburgu pro děti ve věku 14-17 let. V této lokalitě tak Vaše děti mohou studovat během intenzivního kurzu s 24 lekcemi týdně, v ceně je i odpolední program aktivit a také ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí.

Cena dvoutýdenního balíčku kurzu s ubytováním: od 25 000 CZK

Kurzy pro děti v letních měsících

Přes léto pak mají Vaší děti s DID Deutsch další možnosti studia jako například:

Letní škola pro děti 8-14 let v klidném městečku Höchst s ubytováním v krásné rezidenci středověkého kláštera od 35 000 CZK/ 2 týdny

A také:

Letní školy pro děti od 14 do 17 let

Letní kurzy s ubytováním v hostitelské rodině v Kolíně, Norimberku a Augsburgu

od 26 000 CZK/ 2 týdny

Letní kurz s ubytováním ve školní rezidenci přímo v centru Berlína či také ve Vídni

od 36 000 CZK/ 2 týdny

Kurzy němčiny na prvotřídní škole pro dospělé i dětiKurzy němčiny na prvotřídní škole pro dospělé i dětiKurzy němčiny na prvotřídní škole pro dospělé i dětiKurzy němčiny na prvotřídní škole pro dospělé i dětiKurzy němčiny na prvotřídní škole pro dospělé i dětiKurzy němčiny na prvotřídní škole pro dospělé i dětiKurzy němčiny na prvotřídní škole pro dospělé i dětiKurzy němčiny na prvotřídní škole pro dospělé i dětiKurzy němčiny na prvotřídní škole pro dospělé i dětiKurzy němčiny na prvotřídní škole pro dospělé i dětiKurzy němčiny na prvotřídní škole pro dospělé i dětiKurzy němčiny na prvotřídní škole pro dospělé i děti