o nás nabídka kurzů reference FAQ poptávka

Irsko a Skotsko - kurzy pro dospělé v krásném prostředí

Irsko

Láká-li Vás možnost studia na „zeleném ostrově“, máme pro Vás prvotřídní jazykovou školu v Irsku.

Kurzy pro dospělé i děti v centrech plně akreditované školy Emerald se zkušeností 25 let na trhu vzdělávání studentů a pozitivními ohlasy z řad našich klientů.

Emerald Culture Institute

Emerald je jedna z nejdéle působících škol v Irsku a je zde jednoznačným synonymem kvality v zahraniční výuce jazyků.

Kurzy v krásné, plně vybavené viktoriánské budově jen 6 minut tramvají od centra Dublinu ve vlastních zahradách v klidném prostředí Palmerston Park. 

Je zde možné zvolit různé varianty anglických kurzů s různou intenzitou. Délka jedné lekce je na této škole navíc 60 min, takže je zde výuka intenzivnější než na jiných školách.

Cena dvoutýdenního kurzu s ubytováním v hostitelské rodině v Irsku: od  30 000 CZK

Skotsko

Edinburgh je dle mnohých nejkrásnější město ve Skotsku. Nabízí jedinečnou kombinaci historie, parků s úchvatnými výhledy z tamních kopců i pobřeží moře, kouzlo pobytu v zahraničí.

InLingua Edinburgh je sice součástí sítě jazykových škol InLingua, ale je vedena ve velice osobním rodinném duchu zakladatelem školy Rolandem Beckerem. Je to malá jazyková škola v centru města, kde je vše v krátké dojezdové vzdálenosti. Malé třídy i výborná péče.

Opět i zde si můžete vybrat z nabídky různých kurzů angličtiny dle zaměření i intenzity. A také ubytování v pečlivě vybíraných hostitelských rodinách na základě osobních vazeb s majitelem školy.

Cena dvoutýdenního kurzu s ubytováním ve Skotsku: od 28 000 CZK

 

Irsko a Skotsko - kurzy pro dospělé v krásném prostředíIrsko a Skotsko - kurzy pro dospělé v krásném prostředíIrsko a Skotsko - kurzy pro dospělé v krásném prostředíIrsko a Skotsko - kurzy pro dospělé v krásném prostředíIrsko a Skotsko - kurzy pro dospělé v krásném prostředíIrsko a Skotsko - kurzy pro dospělé v krásném prostředíIrsko a Skotsko - kurzy pro dospělé v krásném prostředíIrsko a Skotsko - kurzy pro dospělé v krásném prostředíIrsko a Skotsko - kurzy pro dospělé v krásném prostředí