o nás nabídka kurzů reference FAQ poptávka

Kurzy angličtiny na Maltě pro Vás i pro celou rodinu

Jazykové kurzy na Maltě jsou stále oblíbenější variantou kurzů anglického jazyka pro české studenty a nabídka škol na Maltě je poměrně široká. My pro Vás spolupracujeme spíše s menšími školami rodinného typu, kde se osobně známe s majitely škol a kurzy můžeme je doporučit i na základě osobní zkušenosti.

Skylark School of English

Skylark je malá rodinná škola v klidné vilové čtvrti Msida jen pár kroků od Sliemy, největšího a nejmodernějšího města na Maltě. Skylark nabízí individuální přístup ke studentům a kurzy pro všechny věkové generace v malých skupinách (max 10 studentů). Pro maximální intenzitu a pokrok můžeme nabídnout i individuální kurzy jeden na jednoho či kurz jen dvou studentů s jedním učitelem.

Své skupinové kurzy anglického jazyka můžete také jakkoliv kombinovat s kurzy individuálními a počtem hodin dle Vašeho výběru. Navíc je zde možné zařídit i specializovaný kurz Business English.

Ubytování je možné zařídit v hostitelských rodinách či v samostatných apartmánech jen pár desítek metrů od školy.

Pro děti jsou zde hned dvě varianty - balíček anglických kurzů s aktivitami pro děti od 13 let a také zcela ojedinělá nabídka na červenec- KIDS CLUB, tedy kurz pro děti od 6 do 12 let!

Cena dvoutýdenních balíčků pro dospělé i děti: od 28 000 CZK

Gateway School of English

Gateway School of English v St.Julian´s Bay je další z rodinných škol v naší nabídce zachovává vysokou kvalitu výuky s individuálním přístupem. Na letišti Vás osobně přivítá management školy a škola Vám nabízí ubytování ve své vlastní rezidenci, která je jen pár kroků od školy a budete tak mít Váš zahraniční kurz angličtiny na jednom místě s ubytováním.

Kurzy angličtiny pro studenty od 15 let (mladší účastníci pouze v doprovodu rodičů) jsou zde provozovány celoročně a vždy je možné se domluvit na té nejvhodnější kombinaci kurzů.

Cena dvoutýdenních balíčků pro dospělé: od 28 000 CZK

Rodinné balíčky na míru

Uvažujete o dovolené na Maltě spojené s kurzy angličtiny pro celou rodinu? O jazykové výuce angličtiny u moře, ať už kdekoliv v zahraničí? Obě naše školy Vám rády vyjdou vstříc, poskládáme pro Vás Vaše kurzy i kurzy Vašich dětí tak, aby vše na sebe navazovalo. Je zde i navíc možnost výuky angličtiny přímo v domě Vašich učitelů. Ubytování pro Vás zařídíme v partnerských hotelech školy či v hotelech na Maltě dle naší vlastní zkušenosti.

Kurzy angličtiny na Maltě pro Vás i pro celou rodinuKurzy angličtiny na Maltě pro Vás i pro celou rodinuKurzy angličtiny na Maltě pro Vás i pro celou rodinuKurzy angličtiny na Maltě pro Vás i pro celou rodinuKurzy angličtiny na Maltě pro Vás i pro celou rodinuKurzy angličtiny na Maltě pro Vás i pro celou rodinuKurzy angličtiny na Maltě pro Vás i pro celou rodinuKurzy angličtiny na Maltě pro Vás i pro celou rodinuKurzy angličtiny na Maltě pro Vás i pro celou rodinu