o nás nabídka kurzů reference FAQ poptávka

Kurzy ve Francii a Španělsku pro dospělé i děti

Kurzy v malých rodinných školách ve Španělsku

Pro naše klienty, které láká studium španělštiny v příjemném prostředí rodinných škol, máme v nabídce dvě ideální školy s vynikajícím přístupem a velice přátelskou atmosférou k Vašemu studiu.

Ya Hablas

Ya Hablas je moderní rodinná škola našich spolupracovnic v krásném prostředí městečka Alicante na pobřeží Středozemního moře a díky své kvalitě, lokalitě a skvělému přístupu je naší prvotní volbou pro studium ve Španělsku. Ya Hablas nabízí kurzy pro všechny generace za velice příznivé ceny a díky svému individuálnímu přístupu dokáže připravit kurzy nejen pro jednotlivce tak i pro celé rodiny včetně rodin s malými dětmi.

Prostředí školy je velice příjemné přímo v centru Alicante a výuka je vedena týmem nadšených lektorů a lektorek, kteří při své výuce dávají důraz na použití cizího jazyka v praxi a jeho upevňování v rámci bohatého programu aktivit a výletů pro účastníky kurzů, jehož zajímavým zpestřením je i odpolední posezení u kávy s Vašimi lektory a lektorkami.

Náš tip: na požádání Vám připravíme kalkulaci kurzů s libovolným počtem hodin i to nejen kurzů španělštiny ale i řady jiných jazyků (angličtina, němčina, francouzština, italština, japonština, arabština atd.) Z kurzů španělštiny můžeme nabídnout i přípravné kurzy na zkoušku DELE či kurzy pro budoucí učitele španělštiny!

Cena dvoutýdenního balíčku s ubytováním: od 25 000 CZK

 

Version Original

Version Original je malá útulná škola vedená týmem kvalifikovaných lektorů proslulá zejména přátelskou a uvolněnou atmosférou. Tato škola je ideální volbou pro dospělé studenty, kteří si chtějí zažít svůj kurz v samém srdci živoucí Barcelony poblíž Placa Catalunya a Las Ramblas s bohatým odpoledním programem, kdy studenti této školy společně tvoří jednu velkou rodinu.

Není ostatně náhodou, že právě naše zkušenost z této školy se kdysi stala inspirací pro vznik jazykové školy EUFRAT.

Version Original zařizuje ubytování ve společném bytě s ostatními studenty či v hostitelské rodině.

Cena dvoutýdenního balíčku s ubytováním: od 25 000 CZK

 

Letní kurzy pro celé rodiny v jižní Francii

Prosluněná jižní Francie nemusí být v létě lákadlem jen pro turisty, ale také pro naše klienty, kteří chtějí spojit příjemný pobyt s užitečným studiem francouzského jazyka v krásném prostředí budovy katolické školy z počátku 20. století přímo v centru proslulého přímořského letoviska Cannes.

French Summer Classes nabízí letní kurzy pro jednotlivce i celé rodiny a to již pro děti od tří let věku ve svém letním programu pro děti i dospělé. Jejich program je koncipován tak, abyste Vy či Vaše děti strávili dopoledne výukou pod vedeních kvalifikovaných lektorů a odpoledne měli možnost svého vlastního programu či možnost využít bohatého programu aktivit a výletů.

Cena dvoutýdenního balíčku s ubytováním: od 28 000 CZK

 

 

Kurzy ve Francii a Španělsku pro dospělé i dětiKurzy ve Francii a Španělsku pro dospělé i dětiKurzy ve Francii a Španělsku pro dospělé i dětiKurzy ve Francii a Španělsku pro dospělé i dětiKurzy ve Francii a Španělsku pro dospělé i dětiKurzy ve Francii a Španělsku pro dospělé i dětiKurzy ve Francii a Španělsku pro dospělé i dětiKurzy ve Francii a Španělsku pro dospělé i dětiKurzy ve Francii a Španělsku pro dospělé i dětiKurzy ve Francii a Španělsku pro dospělé i dětiKurzy ve Francii a Španělsku pro dospělé i dětiKurzy ve Francii a Španělsku pro dospělé i děti