o nás nabídka kurzů reference FAQ poptávka

Kurzy na nejlepší kanadské škole ve Vancouveru a Torontu

ILAC je jednoznačně hodnocena jako nejlepší jazyková škola v Kanadě již několik let po sobě.

Tato škola má téměř dvacetiletou zkušenost ve výuce angličtiny a dvě pobočky ve dvou různých kanadských městech. Každé z nich je jiné a Kanaďané se často přou o to, které z nich je lepší. Můžete posoudit sami - Vancouver nebo Toronto.

Dvě zajímavá města a neskutečně pestrá nabídka kurzů - pro dospělé kurzy obecné angličtiny, jazykové kurzy profesně zaměřené, přípravné kurzy angčlitiny na jazykové zkoušky, přípravné kurzy na studium na partnerských univerzitách v Kanadě i zahraniční kurzy pro děti (léto i zima) ve věku od 14 let.

Cena dvoutýdenního jazykového kurzu s ubytováním: od 30 000 CZK

 

Kurzy na nejlepší kanadské škole ve Vancouveru a TorontuKurzy na nejlepší kanadské škole ve Vancouveru a TorontuKurzy na nejlepší kanadské škole ve Vancouveru a TorontuKurzy na nejlepší kanadské škole ve Vancouveru a TorontuKurzy na nejlepší kanadské škole ve Vancouveru a TorontuKurzy na nejlepší kanadské škole ve Vancouveru a TorontuKurzy na nejlepší kanadské škole ve Vancouveru a TorontuKurzy na nejlepší kanadské škole ve Vancouveru a TorontuKurzy na nejlepší kanadské škole ve Vancouveru a Torontu