Eufrat Group
Kurzy v zahraničí

O nás

Jsme tu pro Vás již od roku 2007 jako součást týmu specialistů na jazykové vzdělávání pod hlavičkou jazykové školy EUFRAT a za dobu své existence jsme se vyprofilovali jako agentura poskytující kvalitní jazykové kurzy v zahraničí se zaměřením na individuální potřeby klientů preferující skutečně cizojazyčné prostředí a bohatý národnostní mix v nabízených školách v zahraničí.

Věříme, že největším přínosem kurzu v zahraničí je pobyt na kvalitní zahraniční škole s individuálním přístupem a skutečně cizojazyčné prostředí, z tohoto důvodu nenajdete v naší nabídce stovky zahraničních škol, ale spíše pečlivě vybranou nabídku toho nejlepšího na zahraničním trhu se vzděláním. Každou poptávku řešíme individuálně a preferujeme organizaci kurzů v zahraničí pro jednotlivce, páry či rodiny místo organizace hromadných kurzů pro školní skupiny s českými delegáty a průvodci.

Certifikát  - garanční fond CK

S námi získáte skutečně autentické jazykové prostředí a garanci výběru kurzu dle Vašich přání.

Proč právě my?

1

NABÍZÍME PRODUKT, KTERÝ DOBŘE ZNÁME

Již od roku 2002 nabízíme jazykové kurzy studentům všech věkových kategorií. Naší jazykovou školou prošly tisíce studentů a jazykové vzdělávání je naší vášní, naším posláním. Rozumíme Vašim potřebám a se stejnou péčí vybíráme i jazykové školy v zahraničí.

2

VYCHÁZÍME Z OSOBNÍ ZKUŠENOSTI

Naše nabízené školy se snažíme osobně navštívit, účastnit se lekcí, poznat místní lokality. Osobně se známe se zástupci škol a Vaše přání řešíme přímo s nimi.

3

NABÍZÍME VYSOCE INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP A CIZOJAZYČNÉ PROSTŘEDÍ

Jsme tu pro Vás již od roku 2007 a za dobu své existence jsme se vyprofilovali jako agentura poskytující kvalitní jazykové kurzy v zahraničí se zaměřením na individuální potřeby klientů preferující skutečně cizojazyčné prostředí a bohatý národnostní mix v nabízených školách v zahraničí.

4

NEJSME LIMITOVÁNI KATALOGY

Věříme, že největším přínosem kurzu v zahraničí je pobyt na kvalitní zahraniční škole s individuálním přístupem a skutečně cizojazyčné prostředí, z tohoto důvodu nenajdete v naší nabídce katalogové zájezdy s delegáty na místě a třídy plné českých studentů, ale spíše si poslechneme Vaše představy a dle nich vybereme pro Vás to nejvhodnější.

5

MÁME PRO KAŽDÉHO NĚCO

 Máme kurzy pro všechny věkové kategorie, profese i různé typy Vás, jako našich klientů. Ať již jste mladým studentem, dospělým manažerem, rodičem, který uvažuje o této zkušenosti pro své dítě nebo rodinou, která by ráda podnikla cestu společně, budeme hledat to nejlepší právě pro Vás.

6

PREFERUJEME RODINNÉ ŠKOLY PŘED VELKÝMI ŘETEZCI

Vybíráme školy s rodinným charakterem raději než velké frenšízové řetězce. Věříme, že právě tento typ škol Vám nabídne lepší a osobnější přístup a my vždy víme, na koho se obrátit. Jednáme přímo s majiteli škol, jejich zakladateli nebo rodinou, která se o školu stará a bude se stejně tak starat o Vás.

MENU