Eufrat Group
Kurzy v zahraničí

Reference

Michal, 48 let

Jazykový kurz v zahraničí / Anglie pro manažery

Pro svou profesi potřebuji anglický jazyk každý den na vysoké úrovni. Jsem rád, že jsem mohl využít kurzy v zahraničí společnosti EUFRAT Group a jejich kurz v Canterbury. Vše bylo na vysoké úrovni, kurz byl připraven přímo na míru mé profesi a celkově vysoce hodnotím i kvalitu ostatních doprovodných služeb.

Jakub, 18 let

Tři kurzy angličtiny v Anglii ve stylu Harry Potter

Již třikrát jsem se zúčastnil kurzu v rezidencích ve stylu Harry Potter, pokaždé jsem tam byl jako jediný Čech a moc mi to pomohlo v mojí angličtině.

Sylva, 42 let

Individuální jazykový kurz v Anglii na rodinné škole

Dobry den. Byla jsem nadmíru spokojená!!!! Jak s kurzem tak s Vaším servisem. Dceři se po počátečním smutnění také líbilo. Nejraději bych si to prodloužila. Londýn je úchvatný. Lidé také. Kurz si klidně zopakuji! !! Moc zdravím a děkuji Sylva Knerr

Jana, 43 let

Kurzy na Maltě pro děti

Chtěla bych moc poděkovat Eufratu za zařízení kurzu pro mého syna, vše bylo perfektni od začátku do konce a syn se vrátil nadšený.

Katka, 17 let

Kurzy v Německu a Anglii

Eufrat ráda využívám opakovaně a mohu jejich služby jen doporučit. Byla jsem s nimi na jazykovém pobytu v německém Augsburgu a za rok jsem si zkusila 4 týdny v Londýně. Jejich přístup byl vždy profesionální a s kurzy jsem byla moc spokojená.

Jana a Klárka, 14 let

Kurz v Irsku se surfováním

Nechaly jsme si poradit a vyrazily s Eufratem na 2 týdny na západní pobřeží Irska. Bylo to skvělé. Měly jsme kurz spojený se surfováním a prostředí i škola byly fantastické. Byl to krásný zážitek a byly jsme moc spokojené.


MENU