Eufrat Group
Kurzy v zahraničí

Jak objednat studium v zahraničí

Přihlašovací proces není úplně jednoduchý a nezvládneme ho za jedno odpoledne, ale protože jde o velký krok, který je zároveň i finančně náročný, je důležité vybrat co nejlépe a jsme tu od toho, abychom Vám pomohli vše dotáhnout do zdárného konce.

Nejprve Vás poprosíme, ať nás doslova zahrnete představami na typ školy, lokalitu, zaměření, Vaše oblíbené předměty, koníčky…to vše zohledníme a pustíme se do hledání té nejvhodnější školy či škol a společně vyplníme i přihlášku. Na to jak, taková přihláška vypadá, že se můžete podívat ZDE.

Kromě údajů o Vás a také sepsání motivačního dopisu, budeme potřebovat ještě doporučení z Vaší současné školy, vysvědčení i potvrzení od lékaře (hlavně o potřebných očkováních, které má většina z nás již od dětství vyřešené) a pak již jen vše pošleme do školy a někdy ještě po malém pohovoru se již na Vás mohou těšit na střední škole v zahraničí.

A nemějte obavy- spolupracujeme v zahraničí i s asociacemi, které Vám maximálně pomohou najít takovou školu, která pro Vás bude nejlepší.

MENU